Nowoczesny kompleks magazynowy 7R Park Łódź West z dwoma najemcami – spółką MDH i VESBO

2021-08-02
Nowoczesny kompleks magazynowy 7R Park Łódź West z dwoma najemcami – spółką MDH i VESBO

Dobiega końca budowa pierwszego z dwóch obiektów tworzących nowoczesny kompleks magazynowy 7R Park Łódź West. Zainteresowanie dostępnymi halami magazynowymi, które wchodzą w jego skład, wyraziły już dwie firmy, które podpisały umowę najmu – MDH oraz VESBO – informuje JARTOM Real Estate.

Kompleks magazynowy w atrakcyjnej lokalizacji 

Nieruchomość, która zostanie oddana do użytku jeszcze w tym roku, zaoferuje swoim najemcom metraż sięgający 18 000 m2. Spółka MDH zagospodaruje aż 10 000 m2, korzystając z hal magazynowych oraz zaplecza administracyjnego. Takie połączenie znajdzie odzwierciedlenie w usprawnieniu wielu procesów logistycznych. Pozwoli również na uruchomienie tam linii produkcyjnych zajmujących się wytwarzaniem wyrobów ortopedycznych. Z kolei VESBO, firma specjalizująca się w sprzedaży filtrów do wody i instalacji sanitarnych, wynajmie 5000 m2 powierzchni o charakterze magazynowo – biurowym. Docelowo kompleks 7R Park Łódź West będzie składał się z dwóch budynków. To złożona z 52 000 m2 inwestycja położona w znakomitej lokalizacji zapewniającej dostęp do autostrady A1 oraz A2, co stanowi istotny atut w oczach potencjalnych najemców. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU