Nowoczesne magazyny przyjazne środowisku ułatwią prowadzenie działalności firmom z branży e-commerce

Rośnie liczba obiektów logistycznych przyjaznych środowisku, w których zastosowano szereg rozwiązań o energooszczędnym, ekonomicznym charakterze. To one cieszą się obecnie największym zainteresowaniem, gdyż w dobie kryzysu energetycznego przedsiębiorcy prowadzący działalność w obiektach generujących wyższe zużycie prądu staną przed koniecznością zmierzenia się z ogromnymi problemami – informuje JARTOM Real Estate.

Zielony certyfikat magazynów niesie ze sobą wiele korzyści

Uzyskanie certyfikatu środowiskowego przynosi właścicielom nieruchomości zarówno korzyści ekonomiczne, jak i wizerunkowe. To bardzo istotne, zwłaszcza biorąc pod uwagę rosnące w szybkim tempie koszty eksploatacji. Te zostaną największą bolączką przedsiębiorstw wynajmujących magazyny w obiektach pozbawionych zielonego certyfikatu. Pod znakiem zapytania stanie ciągłość dostaw, która może utrudnić, a w niektórych przypadkach wręcz uniemożliwić pracę podczas Black Friday – czasu gdy handel internetowy przeżywa prawdziwy rozkwit. Nie dziwi więc, że liczne firmy podejmują działania mające na celu usprawnienie procesów logistycznych i należyte przygotowanie się do podjęcia tego wyzwania. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.  JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane