Nowoczesne centrum produkcji i magazynowania marki Gotszlik w Golinie

Nowy obiekt produkcyjno-magazynowy firmy Gotszlik będzie zlokalizowany w miejscowości Golina, znajdującej się w powiecie jarocińskim. Inwestycja ta stanowi kolejny krok w rozwoju producenta wafli do lodów oraz ciastek. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja producenta z branży cukierniczej

Obiekt będzie pełnił funkcję zarówno hali produkcyjnej, w której będą wytwarzane wysokiej jakości produkty spożywcze, jak również magazynu, w którym będą przechowywane gotowe wyroby, gotowe do dalszej dystrybucji. Nowa hala zostanie zaprojektowana zgodnie z najnowszymi standardami branżowymi, aby zapewnić optymalne warunki produkcji oraz przechowywania produktów spożywczych. Będzie wyposażona w nowoczesny sprzęt i maszyny, umożliwiające efektywną i zautomatyzowaną produkcję.
Inwestycja w nową halę produkcyjno-magazynową pozwoli marki Gotszlik zwiększyć swoją zdolność produkcyjną oraz skrócić czas dostaw do klientów współpracujących z firmą.

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane