Nowoczesne centrum logistyczne Park Tychy o powierzchni 61 tys. mkw sprzedane. Ile wyniosła kwota transakcji?

2022-02-11
Nowoczesne centrum logistyczne Park Tychy o powierzchni 61 tys. mkw sprzedane. Ile wyniosła kwota transakcji?

Spółka European Logistics Investment sprzedała nowoczesny obiekt logistyczny Park Tychy o łącznej powierzchni 61 tys. mkw. Park zakupiony został przez czeską firmę inwestycyjną REICO IS ČS za 59,6 mln euro.- informuje JARTOM Real Estate

Sprzedaż nowoczesnego parku logistycznego

Obiekt zlokalizowany jest na Śląsku, regionie, który intensywnie się rozwija i przyciąga wielu nowych inwestorów, zachęconych dużym potencjałem gospodarczym, rozbudowaną infrastrukturą oraz wykwalifikowanym rynkiem pracy. Park Tychy został wybudowany i oddany do użytku w 2021 roku i jest obecnie w trakcie certyfikacji BREEAM. Podczas jego budowy zastosowano liczne, nowoczesne rozwiązania proekologiczne, jakie jak panele fotowoltaiczne, panele słoneczne podgrzewające wodę, zrównoważony system zarządzania wodą deszczową, oświetlenie LED, czy stacje ładowania do samochodów elektrycznych. Ten imponujący projekt o łącznej powierzchni blisko 61 tys. mkw jest obecnie w pełni wynajęty przez firmę działającą w sektorze handlu detalicznego. Park Tychy został zakupiony przez REICO IS ČS wiodącą czeską firmę inwestycyjną działającą w głównie Europie Środkowej za 59,6 mln euro. Atutem obiektu jest niewątpliwie jego atrakcyjna lokalizacja, gdyż Park Tychy zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie autostrad A4 i A1 oraz drogi ekspresowej S1. Ponadto jest świetnie skomunikowany z trzema międzynarodowymi portami lotniczymi (Katowice, Kraków, Ostrawa).

Informacje o JARTOM Real Estate

Zespół JARTOM Real Estate to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w całym procesie przygotowania procesu zmiany magazynu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością doradzimy w doborze właściwej hali. Z nami wynajmiesz, kupisz lub zbudujesz.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU