Nowoczesne centrum logistyczne NOHO Logistic Park ukończone. Kto się do niego wprowadził?

Oddano do użytku położone w Krakowie centrum logistyczne NOHO Logistic Park, które składa się z czterech hal o powierzchni, która łącznie wynosi niemal 28 500 m2. Kluczowym atutem kompleksu jest jego znakomita lokalizacja w niewielkiej odległości od centrum miasta, która pozwoli na usprawnienie procesów logistycznych i czerpanie korzyści z wielu dostępnych form transportu – informuje JARTOM Real Estate. 

Magazyny i powierzchnie biurowe dostosowane do potrzeb najemców

Ważnym celem branym pod uwagę podczas projektowania centrum było uczynienie go dopasowanym do potrzeb najemców. Osiągnięto go poprzez elastyczną strukturę najmu, którą zapewniają moduły o różnej wielkości. Każdy z nich dysponuje własnym zapleczem o charakterze socjalno – biurowym. Wysokość magazynów sięga 8,5 m, a wysokość składowania 6 m. Niekwestionowanym atutem jest fakt, że NHO Logistic Park znajduje się tuż obok drogi ekspresowej S7. To wszystko okazało się na tyle przekonujące, że do obiektu wprowadziło się już wielu przedsiębiorców. Wśród nich znajdują się między innymi sklepy internetowe. Na terenie obiektu nie brakuje chłodni i mroźni, co tylko potwierdza jego uniwersalny charakter. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane