Nowoczesne centrum dystrybucyjne należące do Hellmann rozpoczęło swoją działalność

2023-01-11
Nowoczesne centrum dystrybucyjne należące do Hellmann rozpoczęło swoją działalność

Położone we Wróblowicach centrum dystrybucyjne, które jest owocem współpracy Hellmann Worldwide Logistics oraz firmy Ledvance zostało oddane do użytku. To spory impuls dla lokalnego rynku pracy, gdyż w obiekcie zatrudnienie znajdzie około osiemdziesięciu osób – informuje JARTOM Real Estate.

Centrum dystrybucyjne obsłuży odbiorców z wielu krajów

Magazyn posiada powierzchnię sięgającą 21 000 m2 i jest dedykowany potrzebom tylko jednego przedsiębiorstwa – Ledvance. Zgodnie z przewidywaniami, swój pełen poziom operacyjny osiągnie w ciągu najbliższych dwóch miesięcy i będzie obsługiwał nie tylko polskich odbiorców. Wśród nich znajdą się również ci z krajów skandynawskich, a także Europy zachodniej i środkowo – wschodniej. Znajdzie to odzwierciedlenie w usprawnieniu wielu procesów logistycznych, a centrum dystrybucyjne pomoże także generować spore oszczędności. Czas dostawy ulegnie bowiem skróceniu, zmniejszy się też emisja dwutlenku węgla. Towary składowane we Wróblowicach będą wędrowały przede wszystkim do supermarketów, hurtowni oraz marketów budowlanych. Czy to ostatni projekt, który Hellman i Ledvance realizują wspólnie? Przyszłość pokaże!

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU