Nowoczesna hala dla spółki Artcom powstanie dzięki pomocy Krakowskiego Parku Technologicznego

2021-04-02
Nowoczesna hala dla spółki Artcom powstanie dzięki pomocy Krakowskiego Parku Technologicznego

Spółka Cywilna Artcom to kolejna firma, która uzyskała wsparcie od Krakowskiego Parku Technologicznego. Dzięki niemu powstanie nowoczesna hala oraz budynek dysponujący zapleczem o charakterze techniczno – biurowym – informuje JARTOM Real Estate.

Rozbudowa Artcom uwzględni powstanie nowej hali

Wybudowana hala będzie łączyła dwa tego rodzaju obiekty, które już istnieją i z których korzysta przedsiębiorstwo. Dzięki temu wytworzy się funkcjonalny kompleks, który znacząco usprawni procesy logistyczne i przyczyni się do wzrostu efektywności wykonywanych na terenie zakładu prac. Rozbudowa siedziby Artcom o dodatkowy budynek w którym znajdą się biura sprawi z kolei, że administrowanie całą placówką będzie znacznie prostsze. Zarząd spółki specjalizującej się w produkcji zadaszeń i wózków na drewno kominkowe oznajmił, że pokryte przez nią koszty inwestycji sięgną co najmniej 4 310 000,00 zł. Istotną rolę w realizacji przedsięwzięcia odgrywa pomoc ze strony Krakowskiego Parku Technologicznego.  To lider konsorcjum hub4industry, którego celem jest kompleksowe wsparcie firm, chcących wprowadzić rozwiązania Przemysłu 4.0. Współpracuje także z międzynarodową EIT Digital, której zadaniem jest napędzanie cyfrowej transformacji w Europie.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU