Nowoczesna fabryka prefabrykatów zostanie wybudowana w Suchedniowie

W Suchedniowie zostanie wybudowany zakład produkcyjny o nowoczesnym charakterze, w którym wdrożone zostaną zaawansowane technologie takie jak antywirusowy, antybakteryjny i antysmogowy beton. Za realizację tego projektu odpowiedzialna jest Agencja Rozwoju Przemysłu – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowy zakład produkcyjny impulsem dla lokalnej gospodarki

Według przyjętego harmonogramu, pierwszy etap budowy fabryki zostanie ukończony na przełomie trzeciego i czwartego kwartału przyszłego roku. Znajdzie się w niej również zaplecze socjalne, część biurowa oraz specjalny plac składowy o powierzchni sięgającej niemal 4000 m2. Uruchomione w obiekcie linie produkcyjne będą służyły do wytwarzania prefabrykatów wykorzystywanych podczas budowy obiektów usługowych i mieszkalnych, a także hal przemysłowych. Należą do nich: belki, słupy, ściany warstwowe, płyty balkonowe i wiele innych. Jako lokalizację wybrano obszar o wielkości 11 ha, na którym niegdyś funkcjonował zakład Marywil. Wyburzono już poprzednie zabudowania tak, by przygotować grunty pod nowy projekt. W fabryce znajdzie zatrudnienie około 100 osób. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane