Nowi najemcy w Park Szczecin Trzebusz - to dwie niemieckie spółki

Park Szczecin Trzebusz zyskał dwóch nowych najemców. To niemieckie firmy Autodoc Logistics oraz Hegen Europe, które wynajęły łącznie 30 tys. mkw powierzchni magazynowej w tym obiekcie. - informuje JARTOM Real Estate

Nowe umowy najmu hal magazynowych

Park Szczecin Trzebusz to nowoczesny kompleks magazynowo-logistyczny, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem na rynku hal magazynowych. Pierwszym najemcą, który niedawno dołączył do parku, jest renomowana spółka Autodoc Logistics, specjalizująca się w dystrybucji części i akcesoriów samochodowych. Umowa najmu, która została podpisana, obejmuje aż 26,5 tysiąca metrów kwadratowych powierzchni magazynowej i obowiązuje na okres dwóch lat. Wybór Parku Szczecin Trzebusz przez Autodoc Logistics został poparty doskonałą lokalizacją obiektu, znajdującego się we wschodniej części Szczecina, tuż przy autostradzie A6.
Kolejnym najemcą, który wynajął dodatkową powierzchnię w obiekcie, jest firma Hegen Europe, która  produkuje i dystrybuuje sprzęt sportowy i artykuły do wyposażenia domu.
Park Szczecin Trzebusz to idealne miejsce dla firm z branży logistycznej i dystrybucyjnej ze względu na świetną komunikację z innymi regionami Polski i Europą. Bezpośrednie sąsiedztwo autostrady A6 umożliwia szybki i łatwy dostęp do głównych dróg tranzytowych. Dodatkowo kompleks oferuje aż 70 tysięcy metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni magazynowej, pozwalając na elastyczną alokację przestrzeni oraz dostosowanie jej do potrzeb najemców.

Informacje o JARTOM Real Estate

Brokerzy, doradcy, konsultanci  JARTOM Real Estate zapewniają kompleksowe doradztwo i usługi w następujących obszarach: 
Wynajem magazynów w centrach logistycznych
Sprzedaż i zakup hal
Budowa obiektów magazynowych i przemysłowych
Przygotowanie scenariuszy działania: renegocjacje, a zmiana lokalizacji
najem czy zakup lub budowa hali
Doradztwo inwestycyjne
Komercjalizacja projektów magazynowych
Marketing nieruchomości


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane