Nowe magazyny zostaną wybudowane w Polsce. P3 Logistics Park z gruntami pod kolejne inwestycje

2022-09-01
Nowe magazyny zostaną wybudowane w Polsce. P3 Logistics Park z gruntami pod kolejne inwestycje

P3 Logistics Park kontynuuje strategię dynamicznego rozwoju i przygotowuje się do budowy kolejnych magazynów, które powiększą posiadane przez dewelopera zaplecze logistyczne na terenie Polski. W tym celu dokonano już zakupu gruntów w położonym na Śląsku Dębieńsku, których wielkość przekracza 22 ha – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyny powstaną w znakomitej lokalizacji

Zgodnie z przyjętymi planami, wybudowane magazyny typu big – box będą posiadały imponującą powierzchnię, która łącznie wyniesie nieco ponad 110 000 m2. Zaprojektowano je przy wykorzystaniu szeregu nowoczesnych technologii oraz uwzględniając aktualne wymagania z zakresu prowadzenia działalności przyjaznej środowisku naturalnemu. Niekwestionowanym atutem nieruchomości będzie ich lokalizacja zapewniająca dostęp do autostrady A1, która umożliwi czerpanie korzyści z płynnego transportu. Deweloper szacuje, że prace budowlane rozpoczną się w pierwszym kwartale przyszłego roku. Warto podkreślić, że wcześniej nabył on również działki położone w Kątach Wrocławskich, Katowicach, Dębieńsku oraz we Wrocławiu. JARTOM oferuje wolne i planowane magazyny P3 Logistic Parks. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU