Nowe magazyny powstaną w Płużnicy. Kim jest inwestor?

Płużnica już wkrótce zyska nowe magazyny. Na zainwestowanie w tej okolicy zdecydowała się firma Ampol Merol, która zakupiła od gminy działkę o powierzchni przekraczającej 4,6 ha przeznaczoną pod budowę, a teraz intensywnie przygotowuje się do realizacji przedsięwzięcia – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyny o imponującej powierzchni

Wiadomo już, że w ciągu najbliższych trzech lat na terenie Płużnickiego Parku Inwestycyjnego powstanie kilka hal magazynowych o łącznym metrażu, który wyniesie przynajmniej 10 000 m2. Wybór lokalizacji był nieprzypadkowy i zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych. Dużą zaletą jest tutaj bez wątpienia niewielka odległość od autostrady oraz drogi ekspresowej S5, które pozwalają optymalizować transport. Lokalne władze doskonale przygotowują także działki oddawane w ręce inwestorów. Każda z nich dysponuje przyłączami do sieci wodociągowej, kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz gazociągu. To spore ułatwienie, podobnie jak oferowane firmom ulgi podatkowe. Biorąc to wszystko pod uwagę nie dziwi fakt, że Płużnicki Park Inwestycyjny zapełnia się coraz bardziej i nieustannie cieszy dużą popularnością. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.  JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane