Nowe inwestycje w Tarnowskich Górach - rozbudowano o kolejną halę produkcyjną fabrykę Chemet S.A.

2021-11-09
Nowe inwestycje w Tarnowskich Górach - rozbudowano o kolejną halę produkcyjną fabrykę Chemet S.A.

Firma Chemet S.A rozbudowała swój zakład produkcyjny w Tarnowskich Górach i zyskała nową halę produkcyjną o powierzchni 3,9 tys. mkw. - informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa fabryki zbiorników LPG

Fabryka Chemet S.A. w Tarnowskich Górach działa od 2015 roku i zajmuje się przede wszystkim produkcją specjalistycznych zbiorników LPG dla segmentu grzewczego i na rynek autogazu oraz produkcją cystern kolejowych. Grupa CHEMET zatrudnia aż 1100 pracowników, w tym prawie 1000 osób pracuje na stanowiskach bezpośrednio oraz pośrednio produkcyjnych.
Rozbudowa zakładu w Tarnowskich Górach sprawi, że zatrudnienie w obiekcie znajdą kolejni pracownicy. Hala o powierzchni 3,9 tys. mkw. powstała na terenie kompleksu zakładów w Tarnowskich Górach i została w pełni dostosowana do specyficznych wymagań produkcyjnych. Nowe linie produkcyjne pozwolą na zwiększenie skali produkcji, a co za tym idzie, zwiększenie konkurencyjności firmy na rynku.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU