Nowe inwestycje w Chełmie. Wilk Group rozbudowuje zakład o nową halę produkcyjno-magazynową.

2022-01-27
Nowe inwestycje w Chełmie. Wilk Group rozbudowuje zakład o nową halę produkcyjno-magazynową.

Producent zamknięć do pouchów i butelek Wilk Group rozbudowuje zakład w Chełmie. Inwestycja pozwoli zwiększyć skalę i efektywność produkcji.- informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa fabryki w Chełmie

Wilk Group to rodzinne przedsiębiorstwo z siedzibą w Lublinie, które od 1993 roku działa na polskim rynku produkując i dostarczając wysokiej jakości zamknięcia do pouchów i butelek. Główną misją firmy jest zapewnienie klientom bezpiecznych i funkcjonalnych rozwiązań o wysokim standardzie i atrakcyjnym wzornictwie, idealnie dopasowanych do specyfiki produktu. Producent nieustannie inwestuje w badania i rozwój, a także w nowoczesny sprzęt i szkolenie personelu, tak aby dostarczać na rynek niezawodne i trwałe produkty. W procesie produkcji wykorzystywane są innowacyjne technologie, pozwalające na wysoką efektywność procesu przy jednoczesnym zminimalizowaniu jego wpływu na środowisko naturalne. Główny zakład produkcyjny firmy znajduje się w Chełmie, na działce przy ulicy Hutniczej. Obecnie obiekt jest rozbudowywany. Przedsięwzięcie zakłada modernizację oraz rozbudowę hali produkcyjno-magazynowej wraz z zapleczem socjalno-biurowym. Inwestycja ta pozwoli firmie na zwiększenie skali produkcji, a także na zwiększenie powierzchni magazynowej.

Informacje o JARTOM Real Estate

W każdym z rodzajów świadczonych usług naszym wyzwaniem i celem jest zapewnienie Klientom jak największej satysfakcji w procesie najmu, budowy lub zakupu hali magazynowej lub produkcyjnej.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU