Nowe inwestycje w PGZ Stoczni Wojennej — dwie nowe hale, w tym ogromna hala kadłubowa 

PGZ Stocznia Wojenna realizuje imponującą inwestycję, czyli budowę nowoczesnej hali kadłubowej oraz hali produkcyjnej. Projekt robi ogromne wrażenie nie tylko ze względu na sam rozmiar hali, ale również na użyty sprzęt i technologię. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowych hal

Na terenie stoczni trwa budowa hali kadłubowej. Zamontowano właśnie do niej olbrzymią bramę, której powierzchnię można porównać do trzech boisk do koszykówki. Hala Kadłubowa, w której powstaną kadłuby fregat Miecznik, ma imponującą wysokość 43 m. Ponadto na ternie stoczni budowana jest także nowoczesna hala produkcyjna, która będzie miejscem pracy wydziałów wyposażeniowych PGZ SW. W hali zamontowane zostaną nowoczesne maszyny, które zapewnią stoczni nowe możliwości technologiczne. Prace w stoczni związane są z realizacją programu Miecznik, który polega na budowie trzech fregat dla Marynarki Wojennej RP. Poza budową 2 hal, na terenie stoczni zmodernizowana zostanie infrastruktura techniczna, nabrzeża oraz drogi wewnętrzne stoczni. Cała inwestycja, warta ponad 300 mln złotych, zakończy się planowo w lipcu 2024 roku.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate otrzymasz pełen pakiet usług na zamówienie, w zakresie najmu, zakupu lub budowy hal. W szczególności specjalizujemy się w halach magazynowych i produkcyjnych. Tu czekają na Ciebie potencjalne oszczędności, które uzyskasz dzięki naszemu doświadczeniu i naszym relacjom w świecie magazynowym.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane