Nowe hale produkcyjne powstaną w ŁSSE

2011-02-14
Nowe hale produkcyjne powstaną w ŁSSE

14 lutego br. dziewięć firm otrzymało zezwolenia na działalność w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.
Na terenie podstrefy ŁSSE w Opatówku w województwie wielkopolskim powstaną hale do produkcji wyrobów cukierniczych. Firma Colian Centrum Logistyczne w budowę zakładu zainwestuje 80 mln zł.
Firma Flexpol, zajmująca się produkcją folii polipropylenowych, rozbuduje swój zakład w Płocku. Koszt inwestycji to 75 mln zł.
Firma Coko-Werk, która dostarcza elementy z tworzyw sztucznych producentom sprzętu AGD, kosztem co najmniej 33 mln zł, zbuduje w łódzkiej strefie swój drugi zakład.
Na granicy Łodzi i Konstantynowa Łódzkiego powstaną hale produkcyjne dla spółki WinCup - producenta jednorazowych opakowań dla gastronomii. Koszt budowy tego zakładu produkcyjnego to 20 mln zł.
W nowej podstrefie ŁSSE w Ksawerowie powstaną kosztem 22 mln zł hale do produkcji opakowań z tworzyw sztucznych.
Pierwszego inwestora ma też podstrefa ŁSSE w Woli Krzysztoporskiej. Spółka TDW za co najmniej 15 mln zł wybuduje zakład meblarski.
Natomiast w podstrefie Warszawa Procter & Gamble wybuduje wart kilkadziesiąt milionów dolarów zakład produkcji chusteczek do pielęgnacji niemowląt.


Poznaj nasze oferty nieruchomości na terenie SSE w całym kraju. Informacji udziela Magda Boguta email: mboguta@jartom.pl lub telefonicznie 0-516 029 430, 2011-2-14


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU