Nowe centrum magazynowe pod Warszawą. Będzie to najbardziej energooszczędny obiekt w portfolio GLP.

GLP, światowy lider nieruchomości logistycznych, rozpoczął budowę nowego centrum magazynowego pod Warszawą. Będzie to najbardziej energooszczędny budynek GLP w Polsce. - informuje JARTOM Real Estate

Nowe technologie w GLP Warsaw VI Logistics Centre

Nowa inwestycja GLP. To nowoczesne centrum magazynowe pod szyldem GLP Warsaw VI Logistics Centre o powierzchni 38 tys. mkw. Obiekt powstaje w miejscowości Stary Konik, przy wschodniej granicy Warszawy i węźle autostrady A2. Obiekt będzie wyposażony w rozwiązania, które znacznie zmniejszą emisję CO2 podczas eksploatacji, takie jak pompy ciepła, panele fotowoltaiczne, doskonała izolacja budynku czy smart metering. Tym samym będzie to najbardziej energooszczędny obiekt w portfolio GLP. Lokalizacja nowego centrum GLP jest doskonała dla firm, które pragną mieć łatwy dostęp do klientów w stolicy i okolicach. Warto zaznaczyć, że obiekt znajduje się zaledwie pół godziny od centrum Warszawy i 20 minut od Lotniska Chopina. Centrum zostanie oddane do użytku w drugiej połowie 2024 rok. JARTOM reprezentuje GLP przy wynajmie nowoczesnych powierzchni logistycznych.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane