Nowe centrum magazynowe Grupy Plast-Box

2021-03-26
Nowe centrum magazynowe Grupy Plast-Box

Grupa Plast-Box wynajęła powierzchnię magazynową pod działalność nowego centrum logistycznego firmy. Obiekt znajduje się w Starej Wsi koło Nadarzyna.- informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesna powierzchnia magazynowa

Grupa Plast-Box, będąca liderem na rynku opakowań z tworzyw sztucznych, zdecydowała się na wynajem i otwarcie nowego centrum magazynowego, które pełnić będzie funkcję hubu dla dwóch marek grupy: Stark Partner oraz Plast-Box. Wynajęta powierzchnia magazynowa liczy aż 3,8 tys. mkw. i stanowi doskonałą ofertę logistyczną dla klientów grupy. Nowe centrum magazynowe obsługiwać będzie dostawy na terenie Polski, w szczególności w części centralnej oraz południowo-wschodniej. Atrakcyjna lokalizacja obiektu, tuż obok autostrady A2 oraz drogi ekspresowej S8, pozwala na doskonałą organizację i usprawnienie procesów logistycznych firmy. Wynajęta powierzchnia została zaaranżowana zgodnie z potrzebami nowego najemcy. 

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate otrzymasz pełen pakiet usług na zamówienie, w zakresie najmu, zakupu lub budowy hal. W szczególności specjalizujemy się w halach magazynowych i produkcyjnych. Tu czekają na Ciebie potencjalne oszczędności, które uzyskasz dzięki naszemu doświadczeniu i naszym relacjom w świecie magazynowym.


,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU