Nowe centrum logistyczne powstanie nieopodal Katowic. Kim jest inwestor?

W niewielkiej odległości od Katowic zostanie wybudowane centrum logistyczne należące do DL Invest Group. Firma pozyskała już środki niezbędne do realizacji tej inwestycji, korzystając ze wsparcia udzielonego przez Santander Bank, więc wszystko wskazuje na to, że prace wkrótce się rozpoczną – informuje JARTOM Real Estate.

Kompleks hal magazynowych o imponującym metrażu

W ramach przedsięwzięcia powstanie kilka hal logistyczno – magazynowych. Ich łączna powierzchnia robi wrażenie, ponieważ przekroczy 122 000 m2. Warto podkreślić, że to nie jedyny projekt, na którym koncentruje się ta dynamicznie rozwijająca się marka. W ubiegłym roku dokonała zakupu gruntów w Katowicach, natomiast w maju tego roku zaczęła intensywnie przygotowywać się do budowy centrum logistycznego o wielkości 50 000 m2 położonego w Gliwicach. Wszystko wskazuje na to, że nie jest to ostatnie tego rodzaju wyzwanie, którego podjął się DL Invest Group. 

Informacje o JARTOM Real Estate 

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną. Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. 
W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane