Nowe centrum logistyczne należące do LPP Logistics rozpoczęło działalność

Położone w Jasionce centrum logistyczne należące do LPP Logistics rozpoczęło już swoją działalność. To wysokiej klasy obiekt dostosowany do współczesnych wymagań, który sprawi, że wydajność spółki wzrośnie, a dystrybucja przesyłek przeznaczonych na rynki krajowe i zagraniczne będzie zoptymalizowana – informuje JARTOM Real Estate. 

Magazyn o imponującej powierzchni i dużym potencjale

Łączna powierzchnia magazynu wynosi 69 000 m2 i jest on w stanie pomieścić 7 milionów produktów. Wyposażono go w szereg rozwiązań bazujących na automatyzacji, które usprawniają wiele procesów logistycznych. Niektóre z nich ułatwiają sortowanie przesyłek, specjalny sorter wysyłkowy umożliwia szybkie i efektywne transportowanie paczek, a systemy wizyjne służą do dopilnowania tego, by wszystkie operacje rozdzielania zamówień przebiegały tak, jak należy. Warto podkreślić, że sieć dystrybucji należąca do LPP Logistics obejmuje również osiem innych nieruchomości położonych między innymi w Gdańsku, Pruszczu Gdańskim czy w Brześciu Kujawskim.

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane