Nowe centrum logistyczne należące do Dan Cake Polonia rozpoczęło działalność

Należące do Dan Cake Polonia centrum logistyczne znajdujące się na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego zostało uruchomione. To imponująca inwestycja o kompleksowym charakterze, której wartość wycenia się na 50 milionów złotych i która jest istotnym krokiem na drodze do rozwoju marki – informuje JARTOM Real Estate. 

Zautomatyzowany magazyn kluczowym elementem inwestycji

W ramach przedsięwzięcia zbudowano zautomatyzowany magazyn wysokiego składowania o wysokości 32 metrów oraz halę załadunkową i łącznikową. Wiele wdrożonych rozwiązań bazujących na zaawansowanej technologii zaowocuje usprawnieniem procesów logistycznych i optymalizacją pracy. Przeniesienie działań do własnego obiektu pozwoli także zrezygnować z wynajmowania zewnętrznych magazynów, a tym samym generować spore oszczędności czasu i pieniędzy. Przedstawiciele Dan Cake Polonia, jednego z liderów w branży piekarniczo – cukierniczej w kraju nie ukrywają, że automatyzacja to właściwy kierunek, w którym podąża coraz więcej właścicieli biznesów. Właśnie dlatego biorą ten aspekt pod uwagę kontynuując rozbudowę zakładu. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane