Nowe centrum dystrybucyjne należące do Corab już funkcjonuje. Czym się wyróżnia?

Swoją działalność rozpoczęło już nowe centrum dystrybucyjne, za którego powstanie odpowiedzialna jest firma Corab, polski renomowany wytwórca systemów fotowoltaicznych. Nieruchomość wybudowano w Gliwicach i imponuje ona swoją powierzchnią, która wynosi około 7000 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyn posiada nowoczesny charakter i duży potencjał

Wspomniana inwestycja to pierwszy tego rodzaju projekt realizowany na terenie Śląska. Do tej pory marka dysponowała obiektami w Warszawie, Poznaniu i Olsztynie. Wybór tego terenu pod budowę jest nieprzypadkowy. Magazyn umożliwi usprawnienie wielu procesów logistycznych i szybszą, bardziej efektywną współpracę z klientami z takich krajów jak Węgry, Bułgaria oraz Rumunia. Nie bez znaczenia jest fakt, że jedynie 2 kilometry dzielą go od węzła łączącego autostrady A1 i A4, co przełoży się na płynny transport. Warto podkreślić, że centrum dystrybucyjne zostało dostosowane do szybkiej obsługi konsumentów, którzy preferują osobisty odbiór zamówionych towarów oraz do składowania aż 150 000 modułów fotowoltaicznych. Zadbano również o to, by dopełnieniem magazynu stało się biuro, pozwalające na bezproblemowe administrowanie placówką. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane