Nowe centrum dystrybucyjne MediaMarktSaturn Polska

2021-06-15
Nowe centrum dystrybucyjne MediaMarktSaturn Polska

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem w dystrybucji wielokanałowej MediaMarktSaturn Polska zdecydowało się na otwarcie kolejnego magazynu centralnego w Polsce. Nowy obiekt będzie znajdował się pod Warszawą i będzie obsługiwał zarówno sklepy stacjonarne sieci, jak i sprzedaż internetową.- informuje JARTOM Real Estate

Nowe centrum dystrybucyjne - optymalizacja łańcuch dostaw i krótszy czas przesyłek do klientów

MediaMarktSaturn Polska to lider o ugruntowanej pozycji i jedna z najsilniejszych marek konsumenckich na rynku, która zajmuje się dystrybucją elektroniki użytkowej, cyfrowych technologii i innowacji. Firma posiada już jeden centralny magazyn w zlokalizowany w Piasecznie pod Warszawą, który zajmuje się kompleksową obsługą logistyczną. W związku z rozwojem sieci sklepów oraz poszerzająca się ofertą produktową firma zdecydowała się na otwarcie kolejnego magazynu. Nowe Centrum Dystrybucyjne również będzie zlokalizowane pod Warszawą i będzie zaopatrywało sklepy stacjonarne oraz obsługiwało sprzedaż online. Dzięki otwarciu nowej hali magazynowej  firma zyska pewność, że mimo wzrostu sprzedaży, zamówione produkty dotrą do klientów docelowych na czas. Ponadto dzięki innowacyjnym rozwiązaniom logistycznym i usprawnieniu procesów dystrybucji znacząco skrócony zostanie czas przesyłek do klientów docelowych oraz do sklepów sieci  MediaMarkt. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU