Nowe budynki produkcyjno – magazynowe powstaną nieopodal Poznania. To owoc współpracy grupy Blauberg i VENTS GROUP

Grupa Blauberg wybuduje nowe obiekty o charakterze produkcyjno – magazynowym, które będą stanowiły owoc jej współpracy z VENTS GROUP. Na lokalizację tej inwestycji wybrano Niepruszewo, niewielką wieś położoną nieopodal Poznania – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyny i zaplecze produkcyjne w znakomitej lokalizacji

Realizację przedsięwzięcia podzielono na kilka etapów. Na początku, w siedzibie głównej należącej do VENTS GROUP, zostaną uruchomione linie produkcyjne. Dopiero po tym rozpocznie się budowa nowej nieruchomości, w której znajdą się magazyny oraz obszar służący do kompletacji artykułów. Finalnie zostanie wzniesiony jeszcze jeden budynek, którego powierzchnia będzie podzielona między magazyny, a linię produkcyjną. Bez wątpienia dużym atutem będzie tutaj niewielka odległość od autostrady A2 i poznańskiego portu lotniczego. Pozwolą one na usprawnienie wielu procesów logistycznych i cieszenie się dobrze zoptymalizowanym transportem. Wspomniane fabryki zajmą się wytwarzaniem asortymentu Blauberg Group, do którego należą między innymi centrale wentylacyjne oraz wentylatory do użytku domowego. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane