Nowa strefa przemysłowa zostanie wybudowana nieopodal Głogowa

To już pewne – duża strefa przemysłowa zostanie wybudowana w pobliżu Głogowa, a wraz z nią pojawią się nowe fabryki oferujące miejsca pracy. Zanim to jednak nastąpi, na wspomnianym terenie zostanie zrealizowana inna inwestycja, w ramach której powstanie sieć wodno – kanalizacyjna oraz oczyszczalnia ścieków – informuje JARTOM Real Estate.

Liczne zakłady produkcyjne powstaną w ciągu kilku lat

Przedstawiciele lokalnych władz podpisali już umowy, na podstawie których wykonawcy zajmą się stworzeniem koncepcji budowy całej infrastruktury wodno – kanalizacyjnej. Plany obejmują między innymi wykonanie nowych ujęć wody. Na ten cel przeznaczono 140 milionów złotych. Warto jednak podkreślić, że gmina Głogów zajmie się także budową sieci drogowej dla obszaru strefy. Zaangażowanie nie dziwi, bowiem w całym projekcie pokładane są duże nadzieje na ożywienie gospodarki i uczynienie regionu bardziej atrakcyjnym dla potencjalnych inwestorów. Na terenie o powierzchni, która wynosi niemal 700 hektarów ma powstać wiele zakładów produkcyjnych i fabryk, w których zatrudnienie znajdą tysiące osób. Kiedy to nastąpi? Najprawdopodobniej w ciągu kilku najbliższych lat.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu. JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane