Nowa strefa przemysłowa w Gorlicach

2021-11-16
Nowa strefa przemysłowa w Gorlicach

W Gorlicach powstanie kolejna strefa przemysłowa, która nie tylko umożliwi rozwijanie przedsiębiorczości w regionie, ale również pobudzi koniunkturę gospodarczą i zapewni nowe miejsca pracy dla mieszkańców Gorlic i okolic.- informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja w Gorlicach

To kolejna tego typu inwestycja w Gorlicach. Tereny gospodarcze przy ul. Bieckiej zostały w pełni wykorzystane przez inwestorów, dlatego też miasto podjęło decyzję o budowie kolejnej strefy, która pomoże rozwijać przedsiębiorczość w regionie oraz stymulować lokalny rynek pracy. Przy ulicy Zakole na 5,3 ha działce powstanie więc nowa strefa przemysłowa, na której budowę pozyskano około 5 mln zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Pierwsze prace budowlane ruszą już w marcu 2022 roku, a cała inwestycja zostanie oddana do użytku w pierwszym kwartale 2023 r.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki całościowemu wsparciu Twojej firmy możesz wybrać w JARTOM Real Estate pakiet usług dostosowany do Twoich potrzeb przy zakupie lub najmie hal magazynowych i produkcyjnych. Porównaj ofertę całego rynku magazynów w Polsce.


JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU