Nowa strefa inwestycyjna Euro – Park na Dolnym Śląsku. Wkrótce ruszy budowa zakładów produkcyjnych?

2022-02-07
Nowa strefa inwestycyjna Euro – Park na Dolnym Śląsku. Wkrótce ruszy budowa zakładów produkcyjnych?

Trwają intensywne prace mające na celu rozpoczęcie budowy nowej strefy inwestycyjnej Euro – Park na Dolnym Śląsku. Wybrano już grunty pod realizację tego projektu, które posiadają powierzchnię sięgającą 120 hektarów i znajdują się w Ząbkowicach Śląskich – informuje JARTOM Real Estate.

Przestrzeń do rozwoju gospodarczego zaowocuje budową zakładów produkcyjnych

Obecnie działka jest przygotowywana tak, by znalazło się na niej wszystko to, co potrzebne do dalszej działalności. Celem jest pozyskanie zainteresowania przedsiębiorstw, które zdecydują się na wybudowanie tam swoich zakładów produkcyjnych. Zgodnie z planami szacuje się, że uruchomienie strefy będzie stanowiło istotny impuls dla lokalnego rynku pracy, zostanie bowiem utworzonych około tysiąca nowych etatów. To bardzo istotne, gdyż Ząbkowice Śląskie posiadają jeden z najwyższych wskaźników bezrobocia w województwie. O atrakcyjności terenów należących do obszaru strefy świadczy między innymi ich lokalizacja w niewielkiej odległości od drogi ekspresowej S8, która w przyszłości połączy Wrocław i granicę polsko – czeską. To usprawni wiele procesów logistycznych i ułatwi prowadzenie biznesów opartych na transporcie krajowym oraz międzynarodowym.   

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.   JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU