Nowa siedziba firmy szansą na rozwój? Grupa Stalman wynajmuje powierzchnię magazynowo – biurową

2021-07-14
Nowa siedziba firmy szansą na rozwój? Grupa Stalman wynajmuje powierzchnię magazynowo – biurową

Grupa Stalman wynajęła powierzchnię o charakterze magazynowo – biurowym, która przekracza 2300 m2. Należy ona do prywatnej inwestycji położonej w Ożarowie Mazowieckim, dzięki czemu lokalizacja nieopodal stolicy stwarza warunki sprzyjające biznesowemu rozwojowi – informuje JARTOM Real Estate.

Wynajem powierzchni magazynowej kluczem do usprawnienia procesów logistycznych

Wynajęcie powierzchni magazynowej i urządzenie w niej nowej siedziby firmy umożliwi usprawnienie wielu procesów logistycznych i zagwarantuje to, że obsługa klientów stanie się bardziej efektywna oraz kompleksowa. Wszystkie prowadzone przez Stalman operacje będą odbywały się w tym samym miejscu, co przełoży się także na oszczędność czasu i pieniędzy. Zajmujący 2000 m2 magazyn uzupełni 300 m2 przeznaczonych na cele biurowo – socjalne. Zarządzanie placówką stanie się więc niezwykle proste. Ogromnym atutem jest również lokalizacja, którą od granic Warszawy dzieli jedynie 15 minut drogi. To wszystko sprawia, że będąca dystrybutorem artykułów gospodarstwa domowego Grupa Stalman zdecydowała się zainwestować właśnie tam, by pozostawić sobie możliwość dalszej, skutecznej ekspansji rynkowej w przyszłości. To miejsce stwarza ku temu znakomite warunki.

Informacje o JARTOM Real Estate

Masz wątpliwości co wybrać: najem powierzchni w centrum logistycznej, czy własny budynek? Zapraszamy do JARTOM Real Estate. Porównamy dla Ciebie wszystkie rozwiązania i zweryfikujemy z bieżącą sytuacją na rynku. Misja firmy JARTOM Real Estate zawarta jest w haśle „Zmień magazyn na lepszy”. Wpisana jest w nią szczególna dbałość o to, aby wybór nowej hali był jak najbardziej korzystny dla poszukującego.

JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU