Nowa siedziba Grupy Chorten

2021-04-07
Nowa siedziba Grupy Chorten

Grupa Chorten, działająca na rynku od 2009 r., ma nową siedzibę, która pełni równocześnie rolę magazynu obsługującego sklepy sieci.- informuje JARTOM Real Estate.

Nowa inwestycja

Grupa Chorten rozpoczęła działalność w 2009 roku i początkowo swoją siedzibę miała na zapleczu sklepu i korzystała z wynajmowanych obiektów biurowych i magazynowych. Dynamiczny rozwój sieci sprawił, że firma stanęła przed potrzebą uruchomienia centrali firmy, która będzie w stanie koordynować działalność wszystkich sklepów sieci. Obecnie w Polsce działa około 2 tysięcy sklepów należących do Grupy Chorten. Nowa siedziba została zaprojektowana zgodnie z potrzebami firmy i wybudowana została przy trasie S8 w Choroszycy koło Białegostoku - to doskonała lokalizacja biorąc pod uwagę logistykę towarową. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej  nieruchomości , aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU