Nowa powierzchnia magazynowa dla firmy Spedimex

2021-06-23
Nowa powierzchnia magazynowa dla firmy Spedimex

Firma Spedimex kontynuuje powiększanie swojego zaplecza logistycznego i podjęła decyzję o podpisaniu umowy najmu, na mocy której zyskała 3588 m2 powierzchni magazynowej. Stanowi ona część parku przemysłowo – logistycznego Tristar Poznań, z którym przedsiębiorstwo współpracuje już dłuższy czas – informuje JARTOM Real Estate.

Wysokiej klasy magazyn ułatwi prowadzenie działalności

Warto podkreślić, że kilka miesięcy wcześniej Spedimex przedłużył umowę najmu uprawniającą do korzystania z powierzchni magazynowej przekraczającej 9500 m2 w należących do Tristar centrach logistycznych w Poznaniu i Gdańsku. Taka strategia pozwoli firmie na usprawnienie procesów logistycznych i zwiększenie możliwości z zakresu składowania towarów. Wybór poznańskiego obiektu nie był przypadkowy, bowiem nieruchomość cechuje nowoczesny charakter oraz znakomita lokalizacja. Tristar Poznań od centrum miasta dzieli zaledwie 11 kilometrów, a dostęp do portu lotniczego oraz autostrady A2 nie stanowi żadnego problemu. To wszystko pozwala przypuszczać, że Spedimex może w przyszłości wynająć kolejne hale.  

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU