Nowa inwestycja we Włocławku. Powstanie tam nowa hala produkcyjna polskiej firmy WWD.

Firma handlowo-produkcyjna zajmująca się produkcją i dystrybucją elementów drucianych buduje nową halę produkcyjną we Włocławku w woj. kujawsko-pomorskim. Inwestycja ta umożliwi firmie dalszy rozwój w branży, a także pozwoli na wypuszczenie na rynek nowego produktu. - informuje JARTOM Real Estate

Szansa na dalszy rozwój działalności produkcyjnej oraz wzrost sprzedaży

WWD to polska firma zajmująca się sprzedażą drutu wysokowęglowego oraz produkowanych we własnej fabryce elementów drucianych. Producent oferuje szeroki wybór wyrobów z drutu takich jak sprężyny, elementy konstrukcji do sadów i winnic oraz zawieszki lakiernicze.
Poza stałą ofertą WWD realizuje zlecenia na indywidualne zamówienie. Producent posiada własny, nowoczesny park maszynowy gwarantujący doskonałą jakość produkowanych elementów.
Firma działa na rynku już od 35 lat i nieustannie rozwija swoją działalność. Teraz producent zdecydował się na budowę kolejnej hali produkcyjnej. Powstanie ona we Włocławku i będzie zajmować powierzchnię 888 mkw. Dzięki tej inwestycji WWD będzie w stanie zwiększyć moce produkcyjne, a także wypuścić na rynek nowy produkt. To właśnie w nowej hali wytwarzany będzie nowy produkt firmy, czyli kontroler napięcia drutów naciągowych w konstrukcjach sadowniczych i winnicowych.

Informacje o JARTOM Real Estate

Skorzystaj z doświadczenia i możliwości JARTOM Real Estate. Podpowiemy Ci, jak wybrać najlepszą powierzchnię magazynową dostępną na rynku. Oferta wolnych hal szybko się zmienia. Bądź pewny, że wybrałeś halę odpowiednią dla Ciebie i w najlepszej cenie dostępnej aktualnie na rynku.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane