Nowa inwestycja w gminie Leżajsk. Firma z branży metalowej wybuduje tam nowy zakład produkcyjny.

Nowa inwestycja w gminie Leżajsk w województwie podkarpackim. To właśnie tam firma z branży metalowej planuje wybudować nowoczesny, liczący aż 5 tys. mkw. powierzchni obiekt produkcyjny. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa hala produkcyjna

STELSPAW Sp. z o. o. to działająca od 2017 roku firma z branży metalowej, specjalizująca się w produkcji konstrukcji metalowych dla przemysłu motoryzacyjnego. W ofercie firmy znajdują się przede wszystkim różnego rodzaju skrzynie narzędziowe, wsporniki metalowe, skrzynie transportowe, konstrukcje szkieletowe i konstrukcje ramowe. Głównymi odbiorcami są takie firmy jak VOLVO, SCANIA czy WACKER NEUSON.
Firma nieustannie się rozwija, poszerzając swoją ofertę oraz zwiększając moce produkcyjne. Obecnie STELSPAW zatrudnia aż 70 wyspecjalizowanych pracowników, którzy czuwają nad wysoką jakością produkowanych konstrukcji oraz terminowością zleceń. Firma inwestuje w szkolenia dla pracowników oraz w nowoczesny sprzęt spawalniczy. Teraz STELSPAW planuje kolejną inwestycję, a mianowicie budowę nowej hali produkcyjnej. Obiekt powstanie w miejscowości Stare Miasto na Podkarpaciu. Hala liczyć będzie 5 tys. mkw i zostanie przystosowana do specyficznych wymagań produkcyjnych. Jej budowa umożliwi zwiększenie produkcji, a także wdrożenie innowacji w branży spawalniczej bazującej na zautomatyzowanej metodzie spawania hybrydowego.
To kolejny krok w rozwoju firmy pozwalający na zwiększenie efektywności procesów produkcyjnych oraz na zwiększenie konkurencyjności firmy na rynku.

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane