Nowa inwestycja w gminie Krynica-Zdrój. Powstanie tam zakład mięsny za 12 mln zł.

2022-04-15
Nowa inwestycja w gminie Krynica-Zdrój. Powstanie tam zakład mięsny za 12 mln zł.

Aż 12 milionów złotych zostanie zainwestowane w budowę nowego zakładu mięsnego firmy Madikam Paweł Mółka. Obiekt powstanie w Mochnaczce Wyżnej w gminie Krynica-Zdrój, a zatrudnienie w nim znajdzie docelowo około 10 osób. To duża szansa na ożywienie gospodarcze regionu. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja firmy Madikam

Madikam szykuje nową inwestycję w gminie Krynica-Zdrój. Firma zajmująca się ubojem oraz sprzedażą mięsa wieprzowego i wołowego planuje wybudować tam nowy zakład produkcyjny. Deklarowana przez Medikam kwota nakładów inwestycyjnych przeznaczonych na realizację tego projektu to aż 12 mln zł. Tak duża inwestycja z pewnością pozytywnie wpłynie na konkurencyjność firmy na rynku oraz jej przyszłe zyski. Przedsięwzięcie realizowane przez Medikam zakłada budowę nowoczesnego zakładu ubojowo-rozbiorowego wyposażonego w linię ubojową oraz pomieszczenia chłodnicze.
Ściągnięcie do gminy Krynica-Zdrój nowego inwestora to szansa na większe dochody z podatków oraz ogólnie ożywienie gospodarcze w regionie. Producent deklaruje, że po otwarciu zakładu mięsnego zatrudnienie znajdzie w nim około 10 osób.

Informacje o JARTOM Real Estate

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30-letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU