Nowa inwestycja w Działdowie - budowa fabryki Tae Sung Electronics

2021-03-18
Nowa inwestycja w Działdowie - budowa fabryki Tae Sung Electronics

W Działdowie powstanie nowoczesny zakład produkcyjny firmy Tae Sung Electronics. Nowa inwestycja to zastrzyk gospodarczy dla regionu, cenny w dobie pandemii koronawirusa, oraz czynnik mający pozytywny wpływ na lokalny rynek pracy.- informuje JARTOM Real Estate.

Hale produkcyjne wysokiej klasy

Fabryka Tae Sung Electronics powstanie przy ulicy Przemysłowej w Działdowie. Prace budowane i wykończeniowe powinny zakończyć się jeszcze w 2021 roku. W nowej fabryce zatrudnienie znajdzie około 500 osób. To doskonały bodziec dla lokalnego rynku pracy. W nowym zakładzie produkcyjnym produkowane będą spawarki oraz komponenty do automatyki przemysłowej. W JARTOM Real Estate pomożemy w doborze i wynajęciu odpowiedniej hali produkcyjnej  przystosowanej do profilu Państwa działalności. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.
Do szerokiego grona klientów JARTOM Real Estate należą zarówno największe międzynarodowe korporacje, firmy prywatne, deweloperzy magazynowi, firmy logistyczne, jak i indywidualni najemcy i inwestorzy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU