Nowa inwestycja producenta wyrobów z drewna

Firma Andrew wybuduje nową halę produkcyjną wraz z zapleczem socjalnym i infrastrukturą towarzyszącą w Rabie Niżnej. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa hala dla producenta wyrobów z drewna

Firma Handlowo Usługowa „ANDREW” s.c. świadcząca kompleksowe usługi w zakresie wyrobu produktów z drewna inwestuje w nowy obiekt produkcyjny. Powstanie on w Rabie Niżnej i umożliwi wdrożenie do produkcji nowego asortymentu, a mianowicie innowacyjnych bębnów kablowych. To duży krok w rozwoju firmy, który może zapewnić jej nowych klientów oraz większe zyski. FHU „ANDREW” działa na polskim rynku już od 1980 roku. Początkowo była to jednoosobowa działalność skupiona wokół usługowego przecierania drewna. Z czasem przedsiębiorstwo urosło w siłę i zaczęła zajmować się produkcją więźb dachowych, tarcicy, palet budowlanych i podkładów kolejowych. Rok 2005 był przełomowy z punktu widzenia działalności firmy. To wtedy wybudowano własną suszarnię. 4 lata później rozpoczęto budowę nowych obiektów takich jak hala tartaczna wraz z zapleczem biurowo-socjalnym, nowoczesna kotłownia oraz suszarnia komorowa.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie lub produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30 letnie doświadczenie na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane