Nowa inwestycja polskiego producenta oświetlenia LED

Polski producent oświetlenia w technologii LED Bergmen planuje budowę nowej hali produkcyjnej. Powstanie ona w Skawinie w woj. małopolskim. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja producenta oświetlenia LED

Bergmen to polski producent oświetlenia w technologii LED, który od ponad 20 lat dostarcza na polski i zagraniczny rynek najwyższej jakości systemy oświetleniowe. W ofercie firmy znaleźć można blisko 2,5 tys. produktów dla branż deweloperskiej, reklamowej i projektowej. Ponadto w ostatniej dekadzie firma rozwinęła markę BERGMEN Aluminium, która oferuje nowoczesne profile aluminiowe oraz gotowe systemy reklamowe. Główna fabryka i magazyn firmy znajduje się w Skawinie w woj. małopolskim. To właśnie tam producent planuje swoją nową inwestycję, którą jest budowa nowoczesnej hali produkcyjnej. Będzie ona liczyć prawie 800 mkw i w całości zostanie przystosowana pod cele produkcyjne. Bergmen zapowiada, że w nowej hali odbywać będzie się wdrożenie wyników prac badawczo-rozwojowych nad innowacyjnym systemem LED i wprowadzenie go do regularnej produkcji.

Informacje o JARTOM Real Estate

Transakcja zakupu lub wynajmu hali magazynowej, czy produkcyjnej jest bardzo skomplikowana i wymaga uzgodnienia dziesiątek, a może i setek spraw. Każda duża nieruchomość jest specyficzna. W JARTOM Real Estate opracowujemy indywidualny plan zakupu lub wynajmu dla każdego Klienta.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane