Nowa inwestycja dystrybutora mrożonek: Frigo Logistics buduje magazyn w Nowym Dworze Mazowieckim

Operator logistyczny Frigo Logistics, specjalizujący się w transporcie i dystrybucji produktów głęboko mrożonych, postanowił rozpocząć nowy projekt, którym jest budowa nowoczesnego kompleksu magazynowego w Nowym Dworze Mazowieckim. - informuje JARTOM Real Estate

Nowy magazyn Frigo Logistics w Nowym Dworze Mazowieckim

Nowy projekt logistyczny Frigo Logistics już w budowie. Magazyn w Nowym Dworze Mazowieckim docelowo zwiększy możliwości logistyczne firmy oraz skróci czas dostawy i obniżyć koszty, co jest istotne szczególnie w przypadku produktów spożywczych przechowywanych w kontrolowanej temperaturze. Obecnie zaawansowanie prac budowlanych wynosi już ponad 60%, a magazyn zostanie częściowo oddany do użytku już w październiku 2024 roku. Pierwszy etap inwestycji w Nowym Dworze Mazowieckim skupia się na budowie części dystrybucyjnej, zawierającej jedenastodokową strefę ekspedycji, dwa budynki biurowo-socjalne oraz obiekt techniczny. Po zakończeniu pierwszego etapu inwestycji, na obszarze 24,5 tysiąca metrów kwadratowych powstanie sześć budynków o łącznej powierzchni 9,5 tysiąca metrów kwadratowych. Centrum dystrybucyjne Frigo Logistics w Nowym Dworze Mazowieckim będzie dysponować łącznie 21 tys. miejsc paletowych, co jest istotnym punktem w rozwoju sieci dystrybucyjnej przedsiębiorstwa.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane