Nowa inwestycja Kolei Dolnośląskich - w Legnicy powstanie nowoczesna hala serwisowa

2021-05-25
Nowa inwestycja Kolei Dolnośląskich - w Legnicy powstanie nowoczesna hala serwisowa

Koleje Dolnośląskie zdecydowały się na budowę własnej hali serwisowej, w której przeprowadzane będą przeglądy i naprawy taboru kolejowego. Całość inwestycji szacuje się na około 45 mln zł. - informuje JARTOM Real Estate.

Własna hala serwisowa - większa niezależność oraz redukcja kosztów 

Budowa własnej hali serwisowej pozwoli spółce na większą niezależność wobec innych podmiotów, gdyż wszelkie naprawy i przeglądy taboru będą mogły być wykonywane samodzielnie. Ponadto hala zostanie wyposażona w nowoczesną myjnię automatyczną oraz maszyny do serwisowania takie jak tokarka podtorowa, instalacja do opróżniania nieczystości, czy stacja paliw. Inwestycja ta pozwoli na zmniejszenie stałych kosztów spółki oraz pozwoli na szybką i skuteczną reakcję w razie awarii. Hala powstanie na działce przy ulicy Pątnowskiej w Legnicy i zgodnie z planami ma być oddana do użytku w 2023 roku. Projekt zostanie dofinansowany ze środków europejskich.

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU