Nowa inwestycja FedEx Express w Kielcach

FedEx Express, jedna z największych firm transportowych na świecie, niedawno otworzyła nowy obiekt magazynowo-biurowy w Kielcach. Obiekt ma aż 2,6 tys. metrów kwadratowych. - informuje JARTOM Real Estate

FedEx Express inwestuje w nowoczesny obiekt w Kielcach

Nowy obiekt Fedex posiada 40 bram przeznaczonych dla pojazdów kurierskich oraz pięć bram dla pojazdów liniowych. Ponadto budynek wyposażony jest również w najnowocześniejszy automatyczny sorter, umożliwiający skanowanie i ważenie aż 2 tys. paczek na godzinę. W obiekcie wydzielono również specjalną część magazynu, w której obsługiwane będą przesyłki frachtowe. Lokalizacja obiektu została strategicznie wybrana przy zjeździe z trasy S7, co zapewnia dogodne połączenie zarówno w kraju, jak i z innymi regionami Europy. FedEx Express konsekwentnie inwestuje w rozwój w Europie Środkowo-Wschodniej, która jest uważana za region z największym potencjałem wzrostu gospodarczego. Od roku 2020, FedEx Express zbudował, rozbudował lub zmodernizował aż 12 obiektów w sześciu krajach regionu.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane