Nowa inwestycja DL Invest Group- centralny magazyn Stokrotki w Teresinie

2021-01-18
Nowa inwestycja DL Invest Group- centralny magazyn Stokrotki w Teresinie

DL Inwest Group zakupiła działkę w Teresinie o powierzchni 26 ha, na której powstanie centralny magazyn firmy Stokrotka. Oddanie obiektu przewidziane jest na pierwszą połowę 2022 r.- informuje JARTOM Real Estate. 
Nowa inwestycja w Teresinie jest efektem długotrwałej i udanej współpracy dewelopera DL Invest Group z firmą Stokrotka. Stokrotka wynajmuje powierzchnie magazynowe w DL Invest Park Psary. Nowy magazyn jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie i rozwój firmy. 
Na działce zakupionej przez DL Invest powstanie obiekt o powierzchni ponad 100 tys. mkw, z czego początkowo Stokrotka wynajmie 34 500 mkw. Potencjał obiektu będzie pozwalał na dalszą ekspansję firmy w tej lokalizacji. 
Strategia DL Invest Group zawiera wynajem obiektów, ich długoterminowe zarządzanie oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie. Inwestor kieruje się wymaganiami stawianymi przez najemców, takimi jak oczekiwana wysoka jakość obiektu, wysokie standardy ekologiczne, czy możliwość dalszej ekspansji w danym obiekcie. Najemcy doceniają działalność DL Invest, o czym może świadczyć fakt, że około 97% powierzchni oferowanych przez inwestora jest wynajęta. 


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU