Nowa hala przemysłowo – magazynowa na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej otwarta

2022-03-11
Nowa hala przemysłowo – magazynowa na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej otwarta

Nowa hala o charakterze przemysłowo – magazynowym, która została wybudowana na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest – Park” jest już otwarta. To ważna inwestycja, która stanowi impuls dla lokalnej gospodarki i rynku pracy – informuje JARTOM Real Estate.

Wybudowana hala posiada kompleksowy charakter

Warta 15 milionów złotych hala posiada łączną powierzchnię, która wynosi 5000 m2. Zaprojektowano ją tak, by było możliwe wydzielenie kilku modułów. Warto podkreślić, że dzięki kompleksowemu charakterowi nieruchomości, jego najemcy mogą korzystać zarówno z części biurowej, jak i przemysłowej oraz magazynowej. Bez wątpienia zaowocuje to usprawnieniem wielu procesów logistycznych. Zadbano również o właściwe zagospodarowanie terenów przyległych. Powstały na nich parkingi oraz place manewrowe. Nie dziwi więc, że zainteresowanych jest tak wielu – znaleźli się już chętni do zajęcia 80 % obiektu. To jasny sygnał mówiący o zapotrzebowaniu na tego rodzaju hale. Już dziś wiadomo, że powstanie siedem kolejnych. Na tereny pod ich budowę wybrano takie miasta jak: Nysa, Ząbkowice Śląskie, Jaworzyna Śląska czy Brzeg. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU