Nowa hala produkcyjno-magazynowa oddana do użytku. Do obiektu wprowadza się firma przemysłowa KORPO.

2022-05-11
Nowa hala produkcyjno-magazynowa oddana do użytku. Do obiektu wprowadza się firma przemysłowa KORPO.

Realizacja projektu budowy hali na terenie Białogardzkiego Parku Inwestycyjnego „Invest-Park” dobiegła końca. Nowoczesny obiekt o imponującej powierzchni 6 tys. mkw zostanie zagospodarowany przez firmę KOPRO, która będzie wytwarzała tam przekładnie oraz zespoły napędowe do maszyn rolniczych i wózków widłowych. - informuje JARTOM Real Estate

Nowy zakład produkcyjny 

Nowy zakład produkcyjny firmy KORPO to szansa na znaczne zwiększenie mocy produkcyjnych. Do tej pory wszystkie napędy oraz przekładnie produkowane były w działającym od 1995 roku zakładzie KORPO w Jaworznie. W warunkach wzrostu gospodarczego oraz rozwoju sektora logistyki możliwości fabryki w Jaworznie okazały się niewystarczające. Inwestycja w nowe zaplecze produkcyjne umożliwi firmie dalszy rozwój działalności oraz zwiększenie jej skali. W zakładzie o imponującej powierzchni 6 tys. mkw. zatrudnienie znajdzie docelowo około 100 nowych pracowników. Nowy zakład KORPO powstał na terenie Białogardzkiego Parku Inwestycyjnego, który znajduje się w pobliżu dużych ośrodków miejskich oraz leży w bezpośrednim sąsiedztwie trasy S6, co znacznie usprawni procesy logistyczne.

Informacje o JARTOM Real Estate

Skorzystaj z doświadczenia i możliwości JARTOM Real Estate. Podpowiemy Ci, jak wybrać najlepszą powierzchnię magazynową dostępną na rynku. Oferta wolnych hal szybko się zmienia. Bądź pewny, że wybrałeś halę odpowiednią dla Ciebie i w najlepszej cenie dostępnej aktualnie na rynku.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU