Nowa hala produkcyjno-magazynowa dla Intap

2021-06-14
Nowa hala produkcyjno-magazynowa dla Intap

Firma Intap, producent branży automotive, buduje nową halę w Bukowcu pod Łodzią. W nowym obiekcie produkowane i magazynowane będą wyroby firmy. Ponadto zakład wyposażony będzie w nowoczesną część biurową o powierzchni 1 tys. mkw.- informuje JARTOM Real Estate

Nowa hala produkcyjna - nowe możliwości i szansa na rozwój firmy

Intap to firma działająca w branży automotive, specjalizująca się w produkcji foteli do autobusów, mikrobusów i pojazdów specjalnych takich jak wozy strażackie, czy karetki. Doskonałe wyniki finansowe firmy w ubiegłym roku oraz poszerzające się portfolio produktowe skłoniło zarząd spółki do budowy nowego obiektu, który powoli na zwiększenie skali produkcji oraz usprawni zarządzanie logistyką. Nowoczesna hala produkcyjno-magazynowa wraz z częścią biurową o łącznej powierzchni 5 tys. mkw powstanie w Bukowicu pod Łodzią. Ta niewielka miejscowość jest bardzo dobrze skomunikowana, gdyż leży tuż obok drogi wojewódzkiej n. 713, trasy ekspresowej 12 oraz autostrady A1. Obiekt zostanie wybudowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, przy wykorzystaniu proekologicznych rozwiązań, gdyż Intap aktywnie uczestniczy w projekcie BIOMOTIVE, mającym na celę redukcję emisji gazów cieplarnianych oraz usprawnienie recyklingu poliuretanu.

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU