Nowa hala produkcyjna wraz z zapleczem biurowym dla firmy Fagum – Stomil

2021-07-08
Nowa hala produkcyjna wraz z zapleczem biurowym dla firmy Fagum – Stomil

Firma Fagum – Stomil podjęła decyzję o budowie hali produkcyjnej wraz z zapleczem biurowym i kompleksową infrastrukturą towarzyszącą. Inwestycja zostanie zrealizowana na terenie Łukowa, a budżet, jaki przeznaczyło na nią przedsiębiorstwo wyniósł ponad 18 milionów złotych – informuje JARTOM Real Estate. 

Budynek produkcyjny, który ułatwi prowadzenie innowacyjnej działalności

Budowa zakładu produkcyjnego jest dla firmy szansą na poszerzenie profilu swojej działalności o innowacyjne rodzaje specjalistycznego obuwia. Dzięki wdrożonej w obiekcie technologii i odpowiednim liniom produkcyjnym, Fagum – Stomil usprawni wiele procesów logistycznych i będzie mógł wprowadzić na rynek buty bazujące na wielowarstwowych dzianinach dystansowych 2D oraz 3D. Dla tego przedsiębiorstwa, które jest już obecne na rynku od 120 lat i zasłynęło dzięki wysokiej klasy obuwiu ochronnemu, to istotny kierunek rozwoju. Fagum – Stomil słynie z otwartości na nowe wyzwania i jest uznanym partnerem biznesowym wielu fabryk, do których dostarcza buty dla personelu zatrudnianego w takich branżach, jak: górnictwo, budownictwo, transport, czy rolnictwo. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU