Nowa hala produkcyjna w fabryce Pilkington w Ostrołęce została oddana do użytku

2022-06-10
Nowa hala produkcyjna w fabryce Pilkington w Ostrołęce została oddana do użytku

Pilkington oddał do użytku nową halę produkcyjną liczącą aż 10 tys. mkw powierzchni. Dzięki tej inwestycji fabryka w Ostrołęce będzie mogła aż dwukrotnie zwiększyć produkcję. - informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa fabryki szkła

Zakończyła się rozbudowa fabryki Pilkington w Ostrołęce, w której wytwarzane są jedno i dwukomorowe szyby zespolone Pilkington Insulight™ Therm. Pod koniec maja oddano do użytku nowo wybudowaną halę o imponującej powierzchni 10 tys. mkw. Tak duża inwestycja w rozbudowę zaplecza produkcyjnego pozwoli na podwojenie mocy produkcyjnych fabryki. Zwiększenie produkcji oznacza również 80 nowych miejsc pracy dla mieszkańców Ostrołęki i okolic. Prace budowalne związane z rozbudową obiektu nie zakłóciły działalności operacyjnej Pilkington i normalnego funkcjonowania zakładu. Wszystkie zamówienia realizowany były bez opóźnień. Szacuje się, ze koszty wybudowania i wyposażenia nowej hali m.in. w stoły do rozkroju szkła z systemami załadowczymi oraz dwie linie do produkcji szyb zespolonych, wyniosły aż 40 mln zł. W ostatnich latach Pilkington mocno inwestuje w rozwój działalności, rozbudowując i modernizując zakłady produkcyjne, m.in. w Krakowie i Skierniewicach.

Informacje o JARTOM Real Estate

Skorzystaj z doświadczenia i możliwości JARTOM Real Estate. Podpowiemy Ci, jak wybrać najlepszą powierzchnię magazynową dostępną na rynku. Oferta wolnych hal szybko się zmienia. Bądź pewny, że wybrałeś halę odpowiednią dla Ciebie i w najlepszej cenie dostępnej aktualnie na rynku.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU