Nowa hala produkcyjna polskiej firmy OstroVit. Gdzie powstała?

Polska firma OstroVit otwiera nową halę produkcyjną w Zambrowie. W zakładzie produkowane będą suplementy diety oraz dietetyczna żywność. - informuje JARTOM Real Estate

Duża inwestycja firmy OstroVit

Budowa nowej hali w Zambrowie zrealizowana została dzięki dofinansowaniu z Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, co pozwoliło na zwolnienie z CIT. Wartość całej inwestycji oszacowano na aż 43 miliony złotych. Otwarcie obiektu umożliwi firmie OstroVit zwiększenie mocy produkcyjnych oraz modernizację infrastruktury, co ma przyczynić się do zaspokojenia rosnącego popytu na produkty firmy. Nowa hala produkcyjna w Zambrowie to kolejny krok firmy w kierunku rozwoju i zwiększenia zatrudnienia dla mieszkańców regionu. OstroVit planuje kontynuować dynamiczny rozwój oraz wprowadzać innowacje na rynku suplementów diety, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów. Otwarcie nowej hali produkcyjnej to znak, że polskie firmy mogą odnosić sukcesy i rozwijać się także w niewielkich miejscowościach, jak Zambrowo.

Informacje o JARTOM Real Estate

Masz wątpliwości co wybrać: najem powierzchni w centrum logistycznej, czy własny budynek? Zapraszamy do JARTOM Real Estate. Porównamy dla Ciebie wszystkie rozwiązania i porównamy z bieżącą sytuacją na rynku.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane