Nowa hala produkcyjna firmy HVAC Ratherm ukończona! Sprawdź gdzie powstała i co będzie w niej produkowane.

Zakończyła się budowa nowej hali produkcyjnej firmy Firma HVAC Ratherm. To duży krok w rozwoju firmy, który umożliwi zwiększenie mocy produkcyjnych oraz poszerzenie portfolio produktowego. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja HVAC Ratherm

W nowo wybudowanej hali produkcyjnej firmy HVAC Ratherm, której budowa została właśnie ukończona, rozpocznie się produkcja systemów klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania. Hala o imponującej powierzchni 4,7 tys. metrów kwadratowych została wybudowana w miejscowości Rekcin, w województwie pomorskim. Nowa inwestycja umożliwi firmie HVAC Ratherm zdobycie większej liczby kontraktów oraz zwiększenie produkcji i efektywności pracy. Dzięki nowej hali firmy, możliwe będzie zwiększenie gamy oferowanych produktów i usług, co przyczyni się do poszerzenia bazy klientów. Dodatkowo nowy budynek pozwoli także na lepsze warunki pracy dla pracowników.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate świadczy usługi doradcze w najdynamiczniej rozwijających się sektorach nieruchomości magazynowych takich jak e-commerce, usługi logistyczne oraz halach pod produkcję.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane