Nowa hala produkcyjna dla importera drewna egoztycznego

Największy polski importer drewna egzotycznego Drewnostyl Sp. z o.o. wybudował nową halę produkcyjną. To nowoczesny obiekt o powierzchni 1,2 tys. mkw. , w którym będzie obywać się produkcja kantówki okiennej i drzwiowej. - informuje JARTOM Real Estate

Nowoczesna hala produkcyjna

Nowy zakład produkcyjny Drewnostyl został oddany do użytku w grudniu 2022 roku. To właśnie w nim będzie odbywać się przetwórstwa drewna egzotycznego i produkcja elementów drewnianych. Głównym produktem, który wytwarzany będzie w nowej hali jest kantówka okienna i drzwiowa, a także płyty i sklejki. Firma współpracuje z ponad 500 producentami okien i drzwi, zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Drewno, które sprowadza Drewnostyl pochodzi z m.in. Indonezji, Malezji, czy Chin. Ponadto Drewnostyl obsługuje eksport drewna, m.in. sosny, czy dębu, czym wspiera polskich producentów.

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli centrum magazynowe lub produkcyjne jest kluczowym obszarem działalności Twojej firmy to wykorzystaj nasze 30 letnie doświadczenie na tym rynku, aby wybrać optymalny nowy obiekt magazynowy lub produkcyjny. Wesprzemy Cię w Twoich planach biznesowych swoim zaangażowaniem, wiedzą i skutecznością.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane