Nowa hala modułowa w Złotoryi znalazła swojego najemcę

2021-03-25
Nowa hala modułowa w Złotoryi znalazła swojego najemcę

Dobiegła końca budowa nowoczesnej hali modułowej, która powstała w Złotoryi, nieopodal strefy ekonomicznej. Urząd miasta ogłosił przetarg na najem nieruchomości, w którym wybrana została oferta złożona przez niemiecką firmę Günthart – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowoczesna hala produkcyjna dla niemieckiego producenta dekoracji 

Obiekt posiada łączną powierzchnię sięgającą 6 000 m2, która składa się z hali produkcyjnej (1915,5 m2) a także z zaplecza o charakterze socjalno – biurowym (435,5 m2). Do dyspozycji inwestora oddano również place manewrowe, drogi i tereny zielone znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie budynku. Warto podkreślić, że został on w pełni przystosowany do prowadzenia w nim działalności wytwórczej. Hala produkcyjna jest połączona z częścią socjalną i biurową, co umożliwia usprawnienie wielu procesów logistycznych i efektywne administrowanie personelem oraz samym obiektem. Wydzielono przestrzeń dla pracowników, w której znalazły się szatnie, jadalnia i pomieszczenia porządkowe. Firma Günthart przeznaczy na tę inwestycję ponad 3 miliony złotych i w pierwszym roku swojej działalności stworzy 70 stanowisk pracy.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU