Nowa hala magazynowa w Kostrzynie nad Odrą. Kto jest inwestorem?

Dwa miesiące temu oddano do użytku nowy magazyn w Kostrzynie nad Odrą. To hala firmy Raven zajmującej się produkcją opakowań drewnianych do transportu i magazynowania towaru. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa powierzchnia magazynowa dla producenta opakowań

Ogromny popyt na palety i nadstawki drewniane skłonił firmę Raven do kolejnej inwestycji, a mianowicie budowy hali magazynowej.  Jej budowa rozpoczęła się w grudniu ubiegłego roku, a oddanie do użytku przypadło na marzec 2023 roku. Nowy obiekt ma aż 2 tys. mkw powierzchni, więc znacznie zwiększy powierzchnię magazynową firmy. Dzięki temu Raven będzie w stanie zwiększyć produkcję i stany magazynowe, co pozwoli poprawić dostępność towaru.
Raven działa na polskim rynku już od 1994 dostarczając wysokiej jakości opakowania przemysłowe. Firma posiada własny tartak oraz nowoczesny park maszynowy. Poza produkcją opakowań drewnianych firma zajmuje się również sprzedażą biomasy drzewnej.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane