Nowa hala magazynowa dla firmy Kramer S.A.

W kwietniu b.r. rozpoczęto budowę nowej hali magazynowej dla firmy Kramer S.A. zajmującej się sprzedażą części zamiennych do maszyn budowlanych. Inwestycja ta pozwoli na zwiększenie skali działalności oraz rozwinięcie potencjału firmy na rynku. - informuje JARTOM Real Estate

Większe możliwości przechowywania i dystrybucji części do maszyn budowlanych

Firma Kramer S.A. została założona w 1997 roku. Specjalizuje się w sprzedaży części zamiennych do maszyn budowlanych, takich jak spycharki, czy koparki. W celu zwiększenia swoich możliwości składowania i dystrybucji, w kwietniu 2023 roku firma rozpoczęła budowę nowej hali magazynowej. Powstanie ona w Gietrzwałdzie w woj. warmińsko-mazurskim i będzie liczyć powierzchnię 1116 mkw. Nowa hala magazynowa umożliwi firmie Kramer bardziej efektywne przechowywanie i dystrybucję części do maszyn budowlanych, uwzględniając duże obciążenia na małych powierzchniach, w tym na paletach.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie lub produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30-letnie doświadczenie na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane